SIT8924BM-13-XXE-50.000000
Manufacturer:
SiTime
Frequency:
50 MHz
Package:
MEMS OSC AEC-Q100
Output:
Output Drive Strength: Default
Supply Voltage:
2.25 V
Stability:
50 ±ppm
Electrical Options:
OE
Operating Temperature:
-55°C to 125°C
Footprint:
2.5 x 2.0 mm