SIT5501AI-WUG33JT-10.000000
Manufacturer:
SiTime
Frequency:
10 MHz
Output Type:
LVCMOS/HCMOS
Supply Voltage:
3.3 V
Stability:
0.01 ppm
Operating Temperature:
-40 to 85 °C