BLP10H610Z
Manufacturer:
Ampleon
Frequency Min:
0.01 GHz
Frequency Max:
1.4 GHz
Output Power:
10 W
Gain:
22 dB
% Typ Efficiency:
60
Supply Voltage:
50 V
Id:
60 mA